Teren comuna Berceni – Gaz si electricitate la lot

Dezvoltare imobiliara completa Comuna Berceni: vanzare loturi de teren intravilane, cu intrare prin strada Primaverii. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Suprafață teren:  intre 356 – 535  mp; Utilitati: curent electric si gaze naturale la lot, stipulate in contract. Investiție sigură și avantajoasă pe termen lung, terenul poate fi achitat în 24 rate lunare, cu un avans  minim de 30%.   Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15 ml
  • Distanta 1 mai: 1 km