Teren intravilan 1076 mp la 350 m fata de bd. 1 Mai OFERTA FEBRUARIE

PRET: 69.000 €

Oferim spre vanzare lot de teren intravilan, intre case, pe strada Calugareni, la aproximativ 350 m de bulevardul principal. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Suprafață teren: 1076 mp; Utilități: curent electric si gaze naturale la lot, stipulate in contract. Drum asfaltat. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 24,45 ml
  • Distanta 1 mai: 350 m