Teren intravilan 341 mp – curent la lot

PRET: 26.900 €

Va oferim spre vanzare lot de teren intravilan, cu intrare prin strada Miorita, la 2 km de Bucuresti. Terenul este pozitionat intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Suprafață teren: 341 mp; Utilități: curent electric la lot, stipulat in contract + 2 laturi de gard. Drum asfaltat partial. Deschidere 15.70 m, adâncime 21.70 m; Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 16.20 mp
  • Adamcime: 18.55