Teren intravilan 396 mp pe strada Miorita

PRET: 39.900 €

Dezvoltare imobiliara completa Comuna Berceni: vanzare loturi de teren intravilan, cu intrare prin strada Miorita, la 500m distanta de bulevardul principal. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Suprafață teren: 396 mp; Utilități: curent electric la lot, stipulat in contract, iar gaze naturale la 50m. Drum asfaltat 90%. Deschidere 15 m, adâncime 26.41 m; Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Distanta 1 mai: 600 m
  • Distanta centura: 2 km