Teren intravilan cu utilitati situat la intrarea in comuna Berceni

Vânzare loturi de teren intravilan, la 2 km de București, cu intrare din bulevardul principal 1 Mai. Suprafață teren: 315 mp; Utilități: Gaze naturale, curent electric, drum asfaltat, porti electrice, camere video, gard. Deschidere 15 m, adâncime 21 m; Posibilitate de achizitionare cu taxare inversa sau in sistem de rate Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15 m
  • Distanta 1 mai: 100 m