Teren intravilan cu acces din bulevard – Comuna Berceni

Dezvoltare imobiliară completă Comuna Berceni: vânzare loturi de teren intravilan, la 2 km de București, cu intrare din bulevardul principal 1 Mai. Suprafață teren: 315 mp; Utilități: Gaze naturale, curent electric, drum asfaltat, porti electrice, gard. Deschidere 15 m, adâncime 21 m; Posibilitate de rate direct la dezvoltator, cu un avans de minim 50%. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15 m
  • Amenajare strazi: ASFALT