Teren intravilan cu acces din bulevard – comuna Vidra

PRET: 50 € / mp

Dezvoltare imobiliara completa: vanzare loturi de teren intravilan in comuna Vidra, cu acces direct din bulevardul principal. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Suprafață teren: 350 – 500 mp; Utilități: curent electric retea publica. Posibilitate de rate direct la dezvoltator,  cu avans de minim 30%. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 16.25 m
  • Amenajare strazi: ASFALT