Teren comuna Vidra cu acces din bulevardul principal

Dezvoltare imobiliară completă:  vânzare loturi de teren intravilan, la intrare in comuna Vidra,  cu acces direct din bulevardul principal. Suprafață teren:  305 mp; Utilități: Gaze naturale si curent electric la lot, stipulate in contract. Drum asfaltat. Deschidere: 16 m, Adancime: 19,07 m Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat Posibilitate de rate direct la dezvoltator, pe o perioada de 6 luni, cu un avans minim de 50%.   Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 16 ml
  • Distanta 1 mai: la bulevard