Teren intravilan cu utilitati destinatie comerciala

Dezvoltare imobiliara completa: vanzare loturi de teren intravilan in comuna Berceni, cu acces direct din bulevardul principal. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Utilități: curent electric retea publica. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 59.03 m
  • Distanta 1 mai: 0 m