Teren comuna Berceni – Electricitate la lot

Dezvoltare imobiliara completa Comuna Berceni: vanzare loturi de teren intravilan, cu intrare prin strada Miorita, la 1 km de Bucuresti. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. Suprafață teren: 350 mp; Utilități: curent electric la lot, stipulat in contract. Drum asfaltat partial. Deschidere 15 m, adâncime 23.3 m; Posibilitate de rate direct la dezvoltator, pe o perioada de 12 luni, cu avans de minim 30%.   Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15 ml
  • Distanta 1 mai: 1 km