Teren comuna Berceni – Gaz, electricitate si apa curenta la lot

PRET: 89 €/MP

Dezvoltare imobiliara completa Comuna Berceni: vanzare loturi de teren intravilan, pe strada I.L. Caragiale, la 350 m de bulevardul principal. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, cu constructii noi. Suprafață teren: 240 – 300 mp; Utilități: curent electric, gaze naturale si apa retea publica la lot, stipulate in contract. Posibilitate de rate direct la dezvoltator, pe o perioada de 18 luni, cu avans de minim 30%. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Suprafata teren: 238
  • Deschidere: 15 ml