Teren comuna Berceni – spatiu comercial – POT 45% – stradal

Dezvoltare imobiliară completă Comuna Berceni: vânzare lot de teren intravilan, dubla deschidere, cu intrare direct din bulevardul principal. Suprafață teren: 1000 mp; Utilități: Gaze naturale si curent electric la lot, stipulate in contract. Drum asfaltat. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 23.64 ml
  • Distanta 1 mai: la bulevard