Teren comuna Berceni – Gaz si electricitate la lot

Dezvoltare imobiliară completă Comuna Berceni: vânzare loturi de teren intravilan, la 2.5 km de București, cu intrare prin strada Macului. Suprafață teren: 395 mp; Utilități: Gaze naturale si curent electric la lot, stipulate in contract. Drum asfaltat. Deschidere 15.5 m, adâncime 25.5 m; Posibilitate de rate direct la dezvoltator, pe o perioada de 12 luni, cu un avans minim de 30%.   Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15.50 ml
  • Distanta 1 mai: 800 ml