Teren intravilan in comuna Berceni

PRET: 30 € /mp

Dezvoltare imobiliara completa Comuna Berceni: vanzare loturi de teren pentru investitii, cu intrare prin strada Primaverii, la 1.5 km de bulevardul principal. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare cu case noi. Suprafață teren: intre 319-343 mp; Investiție sigură și avantajoasă pe termen lung, terenul poate fi achitat in rate direct la dezvoltator, cu un avans minim de 30%. Suntem aici – Bd. 1 Mai nr. 65, Ilfov – cu oferte variate de case și terenuri – atât pentru construit în viitorul apropiat, cât și pentru investiție pe termen lung. Mereu aproape de clienții noștri, asigurăm consultanță înainte și după vânzare. Este modul nostru de a ura “bun venit” noilor noștri vecini.

• Suprafata teren: 319
  • Deschidere: 16.48 m