Teren intravilan ideal pentru investitie in zona lacurilor

Dezvoltare imobiliara completa: vanzare loturi de teren intravilan, in comuna Vidra. Terenurile sunt pozitionate intr-o zona linistita, langa balta Berceni. Cadastru + Intabulare individuala si PUZ avizat. ; Posibilitate de rate direct la dezvoltator, cu avans de minim 20%. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 18.42 m
  • Adamcime: 18.99