Teren intravilan cu utilitati in zona dezvoltata – strada Fluturilor

Teren intravilan situat la intrare in comuna Berceni, cu acces prin strada Macului, in suprafata de 395 mp + Autorizatie de Construire. Lotul se afla intr-o zona noua de case, la aproximativ 800 m de bulevardul principal. Suprafață teren: 395 mp; Utilități: Gaze naturale si curent electric la lot, stipulate in contract. Drum asfaltat. Deschidere 15.5 m, adâncime 25.45 m; La pretul afisat se adauga TVA. Va invitam la sediul din Bd 1 Mai nr 65, com Berceni, pentru a va prezenta un portofoliu vast de terenuri intravilane si case.

• Deschidere: 15.5 m
  • Adamcime: 25